Про нас

about1Жива (Живана, Siwa)слов’янська богиня, відповідає за циклічні зміни в природі. Подекуди, її ім’я трактують як «та, що дає життя».

Живу, окрім того, що вона є богинею життя, у різних слов’янських племенах вважали також життєдайною силою для рослин і тварин, богинею зцілення, що має силу пробуджувати до життя; богинею річного сільськогосподарського циклу, врожаю та достатку. Вона також часто асоціювалася із землею, тому землероби слов’яни шанували її особливо високо.

 

ЩО ТАКЕ “ЖИВА КРАЇНА”

 

Спілка науковців, менеджерів і аграріїв, що об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства.

В основі діяльності – відповідальне ставлення до землі, яка нас годує. Наші фахівці прагнуть довести, що екологічний та науковий підхід до аграрного виробництва так само економічно вигідний, як і “індустріальний”. Адже ігнорування біологічних законів, щорічне посилення хімічних обробок, підвищення площі та зношення орних земель за рахунок високо-прибуткових культур – шлях до банкрутства всієї країни.

Історія “Живої країни” розпочалася із вивчення проблеми зменшення природної популяції запилювачів внаслідок використання хімічних засобів захисту. Далі про вимирання корисних ентомофагів. Логічно, що за короткий термін ми “прийшли” до необхідності біологізації сільського господарства загалом та проблем, які заважають її впровадженню.

У ході досліджень “Жива країна” знайшла однодумців та власну місію – об’єднання всіх небайдужих заради сінергії наукових досягнень, інвестицій та маркетингу.

Ми співпрацюємо із Національним університетом біоресурсів та природокористування (НУБІП) та найстарішим на теренах України закладом в галузі промислової ентомології, мікробіології та біологізації землеробства ІТІ “Біотехніка”.

about_logo2

На разі, ми залучили інвестиції та запустили амбітний проект – створення першого заводу та торгової марки українських джмелів-запилювачів – ТМ ЗАПИЛЮВАЧ З УКРАЇНИ.

Найближчі кроки – просвітницький проект по впровадженню біометоду для малих та великих господарств та платформа для об’єднання всіх учасників ринку засобів біологічного захисту рослин.

Відчувайте пульс Живої країни – слідкуйте за нашими новинами на Facebook

fb_but1