соціальний проєкт

Мобільна
Стоматологія

Проєкт мобільної стоматології створений волонтерами ГО «П2П Жива» які є стоматологами, для сел, що знаходяться близько лінії воєнного конфлікту.

ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ПРОЄКТ

Ольга Муковня

Лікар стоматолог волонтер ГО “П2П Жива” стоматолог- терапевт, стаж роботи-19 років

Андрій Муковня

Головний лікар проєкту, волонтер ГО “П2П Жива”, стоматолог-хірург - ортопед. Стаж роботи-22 роки, займається імплантацією з 2006 року

Валерій Зарубін

Керівник проєкту голова правління ГО “П2П Жива”15 річний досвід на управлінських посадах

Проблематика

Майже вся Херсонська область і місто Херсон постійно потерпає від обстрілів. Люди втратили роботу, домівки, рідних, не можуть займатись господарством, велика частина територій замінована. Це найбільш не захищені верстви населення, а враховуючи вплив воєнних дій на місцевість де вони проживають це люди які потребують негайної допомоги.

Проблеми з зубами у дітей і дорослих через постійний стрес, відсутність нормального харчування, не належну якість питної води, або повну її відсутність, відсутність гігієни, довгострокове перебування в підвалах. Все це дуже сильно впливає на стан здоров’я і одними із перших зявляються проблеми з зубами, які не вирішити пігулкою. 

200тис
40%

Зараз це близько 200 тис мешканців на деокупованій території Херсона Більше 40 відсотків це діти, люди похилого віку, та люди з іншими інклюзивними потребами

Проблеми з зубами у дітей і дорослих через постійний стрес, відсутність нормального харчування, не належну якість питної води, або повну її відсутність, відсутність гігієни, довгострокове перебування в підвалах. Все це дуже сильно впливає на стан здоров’я і одними із перших зявляються проблеми з зубами, які не вирішити пігулкою. 

Суть проєкту

Ми пропонуємо СМК (стоматологічний мобільний кабінет)
Мобільна стоматологія це автомобіль, в якому встановлене все необхідне стоматолгічне обладнання, для повноціннного вирішення цієї проблеми в населення.  Мобільна стоматологія поділена на 2 зони: - зона прийому, обстеження- зону лікування. Місця прийому людей будуть обиратися завчасно, люди будуть сповіщатись, формуватись списки. 
Мобільна стоматологія має працювати 6 днів на тиждень, переважно в селах Херсонської області, а також в самому місті Херсоні. Планується робочий день з 9 до 17, за який «стоматологія» зможе обслуговувати до 20 людей. Таким чином на місяць це до 500 людей і до 6000 тис людей на рік, що отримають допомогу.Звісно це не всі хто потребує нашої з вами допомоги, але велика кількість людей, що страждають від болю, та не мають змоги отримати допомогу.

перелік послуг СМК

консультації з догляду за зубами
обстеження та рентген 
Чистка поверхні зубів , видалення каменів
пломбування
Видалення зубів, хірургія
протезування

Зміна

(ВСЬОГО ПОТРЕБУЄ ДВІ ЗМІНИ)
Лікар
1
фельдшер
2
водій
1
СМК зможуть забезпечити населення Херсонськоі області якісними стоматологічними послугами.  Для повного вирішення такої проблеми в Херсонській області та місті Херсон, буде потрібно залучити як мінімум декілька десятків таких СМК та ми пропонуємо почати з 1-2 СМК що будуть працювати з найвіддаленійшими районами області.
ГО «П2П Жива» бере на себе відповідальність подбати про те щоб послуги мобільної стоматології були безкоштовні для населення, за рахунок написання грантів для приватних фондів, і міжнародних організацій, що зможуть надати матеріали, пальне і зарплатню для лікарів.

щомісячні витрати на проєкт смк

$6000
зарплатня працівникам СМК
$2500
пальне (пересування транспорту, генератор)
$3000
матеріали
$1000
ремонти і непередбачувані витрати
Орієнтовні витрати на підготовку автомобіля
Вантажний автомобіль
$ 25900
Візіограф Woodpecker i - Sensor H20
$ 2900
Стоматологічна установка SS-KISS
$ 7000
Автоклав Granum Touch 23B Дистилятор води
$3300
Компресор DK50 PLUS Ekom
$ 1365
Кондиціонер
$ 500
інверторний генератор
$ 1000
Меблі, перегородки, двері
$ 3000
Ендомотор Woodpecker Endo Radar Pro
$ 875
Ультразвук
$ 500
Портативний Слиновідсмоктувач і Пилосос AY-AD
$ 1000
Крісло помічника
$ 350
Air Flow
$ 1400
Ноутбук
$ 500
Шафа ШМБ-15 медичний з бактерицидними лампами
$ 600
Шафа для лікаря
$ 500
Матеріали на 1 міс роботи
$ 3000
Стоматологічні інструменти
$ 2000
Опромінювач бактерицидний ОБПе 6-30 Т
$ 250
Фотополімерна лампа Woodpecker X-CURE Безпровідна
$ 410
Монтаж автівки з матеріалами
$ 4000
Непередбачувані витрати
$ 1000
Всього витрат
$61335
Завдяки кожному хто допомагає ми робимо цей світ кращим, дякуюємо. З найкращими побажаннями
Команда ГО “П2П Жива” Херсон 2023

Ви також можете допомогти зручним шляхом