ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

29 квітня  2022 року

Ця Політика конфіденційності та захисту даних (далі – Політика) визначає регулювання відносин між Громадською Організацією “П2П ЖИВА” (далі – Організація) та Благодійником щодо їх персональних даних.

ВСІ СУБ’ЄКТИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬСЯ ПРОЧИТАТИ ЦЮ ПОЛІТИКУ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ, ЯК ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБИРАЄ ТА ОБРОБЛЯЄ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА ЯКІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ.

Здійснюючи свою діяльність, Організація дотримується всіх умов та вимог, передбачених чинним законодавством України, європейським законодавством, включаючи, але не обмежуючись, Загальним регламентом про захист даних (GDPR), а також іншими міжнародними законодавчими актами щодо захисту даних.

ТЕРМІНИ

Терміни, що використовуються в цій Політиці конфіденційності, мають те саме значення, що й у нашій Угоді, доступною на сайті uhf.fund, якщо інше не визначено в цій Політиці конфіденційності.

ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Для кращого використання нашого Веб-сайту Організація може вимагати від Вас надати нам певну особисту інформацію. Інформація, яку ми можемо запросити, буде зберігатися нами та використовуватися, як описано в цій Політиці конфіденційності.

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО

Наш веб-сайт збирає та аналізує різноманітну інформацію. Така інформація може включати:

– ім’я, адреса електронної пошти визначаються, як персональна інформація відповідно до чинного законодавства («Особиста інформація»).

– Метадані веб-сайту, що означає інформацію про те, як використовується наш веб-сайт. Метадані не містять жодної особистої інформації про вас.

– Дані про тип пожертвування та його сума.

ВАШІ ПРАВА ТА КОНТРОЛЬ ВАШОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

За певних умов Ви маєте такі права:

– отримати від нас копій ваших персональних даних.

– виправлення інформації, яку ви вважаєте недостовірною. Ви також маєте право вимагати, щоб Ми заповнили інформацію, яка, на вашу думку, є неповною.

– видалили особисту інформацію, яку ми зберігаємо про вас, у будь-який час, і ми вживемо розумних заходів, щоб видалити вашу особисту інформацію з наших поточних записів. Якщо ви попросите нас видалити вашу особисту інформацію, ми повідомимо вам, як видалення вплине на використання вами Сайту або продуктів і послуг. Можуть існувати винятки з цього права з конкретних юридичних причин, які, якщо вони застосовні, ми встановимо для вас у відповідь на ваш запит.

– обмеження щодо обробки Вашої особистої інформації.

– заперечити проти обробки Вашої особистої інформації, яка ґрунтується на наших законних інтересах або суспільних інтересах. Якщо це буде зроблено, ми повинні надати вагомі законні підстави для обробки, яка має перевагу над вашими інтересами, правами і свободами, щоб продовжити обробку вашої особистої інформації.

У нас є 30 днів, щоб відповісти вам, якщо ви подасте запит. Щоб скористатися будь-яким із цих прав, зв’яжіться з нами за адресою: office@uhf.fund, вказавши в темі листа «Запит про конфіденційність GDPR»

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ

Організація обробляє та зберігає персональні дані протягом періоду, необхідного для реалізації цілей обробки, зазначених у цій Політиці.

Враховуючи цілі обробки, термін зберігання персональних даних (термін зберігання) становить 12 місяців.

Після закінчення терміну зберігання, Організація зобов’язаний видалити персональні дані або попросити Суб’єкта даних надати Фонду нову згоду, якщо необхідність обробки залишається актуальною для Фонду або виникає інша мета обробки.

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Організація зберігає персональні дані в Україні. Організація не продає, не обмінює та не передає персональні дані юридичним чи фізичним особам.

БЕЗПЕКА

Ми цінуємо вашу довіру до надання нам вашої персональної інформації, тому ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби її захисту. Але пам’ятайте, що жоден метод передачі через Інтернет чи метод електронного зберігання не є на 100% безпечним та надійним, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ

Цей веб-сайт не адресований нікому, хто не досяг 18 років. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію від дітей віком до 18 років. Якщо ми виявимо, що дитина віком до 18 років надала нам особисту інформацію, ми негайно видаляємо її з наших серверів. Якщо ви є батьком або опікуном і знаєте, що ваша дитина надала нам особисту інформацію, зв’яжіться з нами, написавши на адресу електронної пошти: mybigroad@gmail.com  щоб ми могли зробити необхідні дії.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Цей веб-сайт може містити посилання на інші сайти. Якщо ви натиснете посилання третьої сторони, ви будете перенаправлені на цей сайт. Зауважте, що ці зовнішні сайти не керуються нами. Тому ми настійно радимо вам ознайомитися з Політикою конфіденційності цих веб-сайтів. Ми не контролюємо й не несемо відповідальності за вміст, політику конфіденційності чи практику будь-яких сторонніх сайтів чи служб.

ЗМІНИ ДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми можемо час від часу оновлювати нашу Політику конфіденційності. Тому радимо періодично переглядати цю сторінку на предмет будь-яких змін. Ми повідомимо вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці.

КОНТАКТИ

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас за адресою mybigroad@gmail.com.